Informacjeo firmie

Firma „HERKULES” powstała w 2002 roku, specjalizuje się w robotach ziemnych, drogowych oraz rozbiórkach.
Profil działalności naszej firmy związany jest z usługami rozbiórkowymi, wyburzeniami budynków i obiektów budowlanych metodą mechaniczną, przy użyciu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego oraz w razie potrzeby, metodą ręczną. Przeszkolona kadra kierownicza o wysokich kompetencjach, doświadczeni pracownicy oraz wysokiej klasy sprzęt, pozwalają nam w sposób należyty wykonać każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Oprócz profesjonalnych maszyn (koparki, koparko-ładowarki, samochody samowyładowawcze) posiadamy również specjalistyczny sprzęt tj. młoty hydrauliczne-wyburzeniowe, sprzęt do cięcia elementów stalowych i betonowych.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu poprzez wyburzenie (rozbiórki ręczne) i wykorzystanie wtórne powstałego gruzowiska np.: w drogownictwie aż po rekultywację terenu. Doradzamy naszym Klientom, jak najkorzystniej finansowo i bez komplikacji przeprowadzić prace rozbiórkowe. Jesteśmy niezawodni, pracujemy szybko, oferujemy wysoką jakość przeprowadzanych robót i konkurencyjne ceny.
Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie prowadzić równolegle kilka prac wyburzeniowych i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Ponadto wykonujemy roboty ziemne polegające na wykopach pod fundamenty budynków, plantowaniu i niwelowaniu terenu oraz układamy chodniki, podjazdy, parkingi z kostki polbrukowej i płyt drogowych różnego rodzaju.
Prace rozbiórkowe/ziemne wykonujemy od 2002 roku, dla firm oraz osób prywatnych, np.: